TETV Szkolna Telewizja była na kolejnym szkolnym wydarzeniu. Narodowe Święto Niepodległości obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918).  Jak co roku w naszej szkole odbyły się liczne konkursy i zawody dla klas I. Można było podejść do takiej lekcji historii w inny sposób, zabawy i rywalizacji. Wykazać się znajomością nazwisk i dat, ale również odpowiednich strojów, czy ciekawych wystąpień. Zapewne wielu z biorących w tym udział uczniów na długo zapamięta takie lekcje. A dla Was nad materiałem pracowali: operator kamery Jakub Balicki, w całość zmontował Bartosz Kusiak

Zapraszamy na film:

24 listopada br. odbyła się zorganizowana przez Politechnikę Bydgoską konferencja poświęcona edukacji, pt. Politechnika dialogu – porozmawiajmy o przyszłości edukacji.

W imieniu dyrektora ZSE- A, p. Damiana Mellera miały przyjemność uczestniczyć w spotkaniu wicedyrektor szkoły - p. Sylwia Seroczyńska oraz p. Aleksandra Rafińska- wychowawczyni klasy patronackiej PB - 4ag.

W ramach konferencji odbyło się szereg prelekcji dotyczących cech, metod oraz technik niezbędnych i koniecznych w procesie współczesnego nauczania.